JEGYEK már kaphatók
a versenyprogramokra
és három OFF-programra

ONLINE JEGYVÁSÁRLÁS ITT

Versenyprogram 2014

 

A POSzT 2014. évi válogatói, Császár Angela Jászai Mari-díjas színművész, Érdemes Művész és Sándor L. István színházi kritikus, az Ellenfény című tánc- és színházművészeti folyóirat főszerkesztője megtekintett előadások közül a következőket válogatták be a 2014. évi POSzT versenyprogramjába. A szereposztások után személyes hangvételű ajánló soraik olvashatók.

Kálmándy Ferenc fotói...

2014. 06. 05. Cs | 18:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

Énekes madár

Móricz Zsigmond Színház, Nyíregyháza

Rendezte: Koltai M. Gábor

2014. 06. 05. Cs | 19:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Alkésztisz

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulat

Rendezte: Sorin Militaru m. v.

2014. 06. 06. P | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Alkésztisz

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulat

Rendezte: Sorin Militaru m. v.

2014. 06. 06. P | 20:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

Opera ultima

Újvidéki Színház

Rendezte: Kokan Mladenović m.v.

2014. 06. 07. Szo | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

I. Erzsébet

Vádli Alkalmi Színházi Társulás, Budapest - Szkéné Színház, Budapest - FÜGE, Budapest

Rendezte: Szikszai Rémusz

2014. 06. 07. Szo | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

I. Erzsébet

Vádli Alkalmi Színházi Társulás, Budapest - Szkéné Színház, Budapest - FÜGE, Budapest

Rendezte: Szikszai Rémusz

2014. 06. 08. V | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Csipke

Kolozsvári Állami Magyar Színház

Rendezte: Mezei Kinga

2014. 06. 08. V | 19:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

Fényevők

Katona József Színház, Budapest

Rendezte: Ascher Tamás

2014. 06. 08. V | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Csipke

Kolozsvári Állami Magyar Színház

Rendezte: Mezei Kinga

2014. 06. 09. H | 19:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

Fényevők

Katona József Színház, Budapest

Rendezte: Ascher Tamás

2014. 06. 10. K | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Vörös

Katona József Színház, Budapest - Népszínház, Magyar Társulat, Szabadka

Rendezte: Máté Gábor

2014. 06. 10. K | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

A képzelt beteg

Örkény István Színház, Budapest

Rendezte: Mohácsi János

2014. 06. 10. K | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Vörös

Katona József Színház, Budapest - Népszínház, Magyar Társulat, Szabadka

Rendezte: Máté Gábor

2014. 06. 11. Sze | 15:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

A hosszabbik út

Kerekasztal Színház, Budapest - Szputnyik Hajózási Társaság, Budapest

Rendezte: Gigor Attila

2014. 06. 11. Sze | 19:30

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

A hosszabbik út

Kerekasztal Színház, Budapest - Szputnyik Hajózási Társaság, Budapest

Rendezte: Gigor Attila

2014. 06. 11. Sze | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

A képzelt beteg

Örkény István Színház, Budapest

Rendezte: Mohácsi János

2014. 06. 12. Cs | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Bányavakság

Csiky Gergely Színház, Kaposvár - Pécsi Nemzeti Színház

Rendezte: Bérczes László

2014. 06. 12. Cs | 20:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

A tanítónő

Miskolci Nemzeti Színház

Rendezte: Rusznyák Gábor

2014. 06. 12. Cs | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Bányavakság

Csiky Gergely Színház, Kaposvár - Pécsi Nemzeti Színház

Rendezte: Bérczes László

2014. 06. 13. P | 18:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

Az álomkommandó

Vígszínház, Budapest

Rendezte: Szász János

2014. 06. 13. P | 22:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Woyzeck

Miskolci Nemzeti Színház

Rendezte: Béres Attila

2014. 06. 14. Szo | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2014

Woyzeck

Miskolci Nemzeti Színház

Rendezte: Béres Attila

2014. 06. 14. Szo | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2014

Díjkiosztó Gálaest

Rendező: Böhm György